Maria Giydir

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 1.0.15
  • Dil İngilizce
  • Firma Gorbunova Olga
Maria Giydir oyununu Android veri tabanlı olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek modacı ruha sahip olan tarz sahibi kızlarınızın tarzlarını yansıtabilecekleri ve geliştirebilecekleri eğlenceli bir oyuna sahip olmalarını sağlayabilirs

Maria Giydir oyununu Android veri tabanlı olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek modacı ruha sahip olan tarz sahibi kızlarınızın tarzlarını yansıtabilecekleri ve geliştirebilecekleri eğlenceli bir oyuna sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Son derece kolay kullanım özelliğine sahip olan mükemmel donanımlı ve oldukça zengin olan bir menü kullanılarak geliştirilmiş olan bu eğlenceli oyun tamamen moda ile ilgili olan zevkli kızlarınıza özel olarak geliştirilmiş olan mükemmel bir oyundur.

Oyunda kızlarınız mahallenin en güzel kızı Maria ile birlikte olacaklar. Maria bu gün öğleden sonra arkadaşları ile birlikte gezmeye gidecek. Ancak ne giyeceği konusunda oldukça kararsız. Kızlarınız Maria' ya bu konuda yardımcı olacak ve ona kendi tarzını yansıtarak onun yepyeni bir tarza sahip olmasını sağlayacaklar. Kızlarınız onun için menüden şık bir kıyafet, güzel bir ayakkabı ve çanta, şık takılar ve çılgın aksesuar modellerinin arasından şık bir kombinasyon oluşturacak ve ona şık bir tarz yaratacaklar.

Maria Giydir indir